fbpx

Після гарантійний ремонт

ПЛАТНИЙ РЕМОНТ

Сервісний центр "КРОК-ТТЦ" має найвищий рівень доступу по брендам, що обслуговуються нами.  Це означає, що ми маємо цілковиту підтримку від виробника, що охоплює технічну підтримку, необхідну для ремонту технологічного і специфічного обладнання, навчений висококваліфікований персонал, сервісну документацію. Радимо вам довіряти ремонт вашої техніки тим, хто має великий досвід в ремонті і довіру виробників техніки.

Якщо гарантія на Вашу техніку вже закінчилася або пристрій вийшов з ладу через порушення правил експлуатації, Ви можете скористатися послугою нашого сервісного центру. Для цього необхідно принести несправну техніку до нас в сервісний центр або замовити послугу "З будинку в ремонт", аби ми могли забрати на ремонт ваш мобільний пристрій.

Правила проведення ремонту:

  • При проведенні ремонтів ми використовуємо оригінальні деталі. Терміни виконання платного ремонту мінімальні і залежать від складності робіт і наявності необхідних запасних частин на складі сервісного центру.
  • Для визначення причини несправності пристрою ми виконуємо безкоштовну діагностику і озвучуємо вартість ремонту. При надходженні в ремонт апарату, який було пошкоджено вологою, можливий частковий або повний вихід пристрою з ладу через прогресуючу корозію, за це сервісний центр відповідальності не несе.
  • Вартість робіт з усунення несправності оплачується на підставі діючого Прейскуранта на послуги сервісного центру. Загальна вартість ремонту узгоджується з клієнтом і після виконання ремонту і проходження відділу технічного контролю проводиться оплата за фактом отримання пристрою (в сервісному центрі або у відділенні кур'єрської служби при відправці післяплатою) або перераховуються кошти за безготівковим розрахунком.
  • Гарантія на замінені оригінальні деталі становить 6 місяців.
  • Гарантія на виконані роботи становить 1 місяць.