fbpx

Аудио-Видео техника

З моменту винаходу фотоапарата пройшло не так вже й багато часу, але людство настільки звикло запам'ятовувати яскраві моменти свого життя, що постійно працює над вдосконаленням моделей фотоапаратів. Сучасні цифрові апарати неможливо навіть порівняти з першою фотокамерою. Вони багатофункціональні, якісні і мають стильний дизайн. Але, ремонт фотоапаратів в Києві або в будь-якому іншому місті України надзвичайно актуальний і користується попитом. Оскільки навіть найякісніша апаратура може зламатися. Причиною поломки може стати механічне пошкодження, заводський брак, порушення правил експлуатації та багато іншого. Найбільш поширеним є ремонт об'єктивів в Києві, оскільки чутливі лінзи об'єктива вимагають ідеальних умов зберігання і експлуатації.

Високопрофесійні фахівці даної ремонтної фірми здійснюють такі роботи як юстирування об'єктива, максимально швидко і якісно. Власникам фотоапаратури рекомендується періодично звертатися до компетентних фахівців для огляду апаратури. Такий профілактичний огляд дозволить утримувати камеру в ідеальному технічному стані і багаторазово продовжити термін експлуатації. Будь-який ремонт цифрових фотоапаратів, виконаний компетентними майстрами своєї справи, обходиться набагато дешевше, ніж придбання нового устаткування. Адже настройка фотоапарата і об'єктива, вартість якого мінімальна, а якість наданих послуг досягає найвищого рівня. Терміни проведення ремонту залежать від обсягу робіт і наявності запасних деталей, але в середньому вони мінімальні.

У даній майстерні можна відремонтувати фотоапарат Canon або Nikon всього за кілька годин в залежності від виду поломки. Причому, терміновість оплачується за окремим тарифом. Сучасна цифрова техніка надзвичайно складна і вимагає професійного підходу, а також спеціального ремонтного обладнання. Майстерня проводить будь-які ремонтні роботи, навіть такі як чистка матриці фотоапарата, що дозволяє продовжити термін служби агрегату і поліпшити якість виконаних знімків. Тут можуть навіть полагодити дзеркальний фотоапарат, який відрізняється особливою тонкістю будови, так як це одна з останніх інноваційних розробок провідних світових виробників техніки. Переваги користування послугами ремонту просто безцінні.

Ми надаємо ремонт по гарантії для наступних виробників фототехніки: Canon, Nikon, Fujifilm.

Недорогий платний ремонт фототехніки можливий для більшості виробників, що працюють на ринку України, таких як Sony, Samsung та інші.

Про можливість ремонту вашої техніки уточнюйте у менеджера по телефону: 0-800-504-504

Так само, в нашому сервісному центрі можливий ремонт наступної фото-відео техніки: Відеокамери, Об'єктиви, Фотоспалахи, Світлофільтри, Фоторамки, Інша Фото-відео техніка.