fbpx

Про нас

Компанія «Крок-ТТЦ» вже більше 20-ти років надає послуги з гарантійного і післягарантійного сервісного обслуговування майже будь-якого виду побутової техніки та електроніки.

Понад 130 виробників мобільних телефонів, комп'ютерної, аудіо, відео, фото, побутової техніки надали нам право на офіційне гарантійне обслуговування своєї продукції. Нашими партнерами є такі всесвітньо відомі компанії як:

Asus, Acer, Canon, Nikon, Sony, Olympus, Candy, Gorenje, Whirlpool, Huawei

Штат компанії налічує понад п'ятисот співробітників, які є фахівцями високого класу і здатні виконати роботу будь-якого рівня складності. Персонал нашої компанії постійно підвищує свою кваліфікацію, регулярно проходячи навчання (в тому числі і за кордоном), безпосередньо переймаючи досвід і навички у інженерів і менеджерів провідних світових виробників.

Наша компанія є авторизованим сервісом, проходить регулярні аудити, які проводяться фахівцями всесвітньо відомих брендів. Це дозволяє нам отримувати об'єктивну оцінку нашої роботи і можливість постійно підвищувати якість послуг, що надаються.

Компанія «Крок-ТТЦ» - офіційний сервіс, який має прямий доступ до оригінальних запчастин і технічної документації для будь-якого виду техніки, що обслуговується нами. Наявність технічної документації і прямого доступу до комплектуючих дозволяє нам виконати роботи якісно і в найкоротші терміни.

Ми працюємо з найсучаснішим обладнанням, що надаються нашими партнерами - лідерами у виробництві електроніки, що дозволяє нам якісно здійснити роботи найскладнішого рівня.

Зрозуміло, на всі встановлені нами запчастини і комплектуючі, а також виконану роботу надається гарантія.

Маючи розгорнуту партнерську мережу, ми готові надати послугу нашим клієнтам у всіх обласних і багатьох великих районних центрах України.